Fudbal: Večeras počinje evropsko nogometno prvenstvo


Evropsko prvenstvo u nogometu, koje navijači nestrpljivo očekuju duže nego ikad, konačno počinje večeras.

GRUPA A

1. kolo

11. jun (21.00) Turska – Italija (Olimpico, Rim) 12. jun (15.00) Vels – Švicarska (Olimpijski stadion, Baku)

2. kolo

16. jun (18.00) Turska – Vels (Olimpijski stadion, Baku) 16. jun (21.00) Italija – Švicarska (Olimpico, Rim)

3. kolo

20. jun (18.00) Švicarska – Turska (Olimpijski stadion, Baku) 20. jun (18.00) Italija – Vels (Olimpico, Rim)

GRUPA B

1. kolo

12. jun (18.00) Danska – Finska (Parken stadion, Kopenhagen) 12. jun (21.00) Belgija – Rusija (Krestovski, Sankt Peterburg)

2. kolo

16. jun (15.00) Finska – Rusija (Krestovski, Sankt Peterburg) 17. jun (18.00) Danska – Belgija (Parken stadion, Kopenhagen)

3. kolo

21. jun (21.00) Rusija – Danska (Parken stadion, Kopenhagen) 21. jun (21.00) Finska – Belgija (Krestovski, Sankt Peterburg)

GRUPA C

1. kolo

13. jun (18.00) Austrija – Sjeverna Makedonija (Nacionalna arena, Bukurešt) 13. jun (21.00) Holandija – Ukrajina (Johann Cruyff, Amsterdam)

2. kolo

17. jun (15.00) Ukrajina – Sjeverna Makedonija (Nacionalna arena, Bukurešt) 17. jun (21.00) Holandija – Austrija (Johann Cruyff, Amsterdam

3. kolo

21. jun (18.00) Sjeverna Makedonija – Holandija (Johann Cruyff, Amsterdam) 21. jun (18.00) Ukrajina – Austrija (Nacionalna arena, Bukurešt)

GRUPA D

1. kolo

13. jun (15.00) Engleska – Hrvatska (Wembley, London) 14. jun (15.00) Škotska – Češka (Hampden Park, Glazgov)

2. kolo

18. jun (18.00) Hrvatska – Češka (Hampden Park, Glazgov) 18. jun (21.00) Engleska – Škotska (Wembley, London)

3. kolo

22. jun (21.00) Hrvatska – Škotska (Hampden Park, Glazgov) 22. jun (21.00) Češka – Engleska (Wembley, London)

GRUPA E

1. kolo

14. jun (18.00) Poljska – Slovačka (Krestovski, Sankt Peterburg) 14. jun (21.00) Španija – Švedska (La Cartuja, Sevilja)

2. kolo

18. jun (15.00) Švedska – Slovačka (Krestovski, Sankt Peterburg) 19. jun (21.00) Španija – Poljska (La Cartuja, Sevilja

3. kolo

23. jun (18.00) Slovačka – Španija (La Cartuja, Sevilja) 23. jun (18.00) Švedska – Poljska (Krestovski, Sankt Peterburg)

GRUPA F

1. kolo

15. jun (18.00) Mađarska – Portugal (Puskas arena, Budimpešta) 15. jun (21.00) Francuska – Njemačka (Allianz Arena, Minhen)

2. kolo

19. jun (15.00) Mađarska – Francuska (Puskas Arena, Budimpešta) 19. jun (18.00) Portugal – Njemačka (Allianz Arena, Minhen)

3. kolo

23. jun (21.00) Portugal – Francuska (Puskas arena, Budimpešta) 23. jun (21.00) Njemačka – Mađarska

m,č..JPG
m,č..JPG
m,č..JPG